Meil on suur rõõm pakkuda Teile kvaliteetseid materjale ja ajatut stiili, et muuta Teie kodu hubaseks ja kauniks paigaks.  Meie valikus on kaks siseviimistluspaketti, mõlemad paketid pakuvad valikus kolme parketi ja keraamiliseplaadi tooni.

Esimene valik on “Hinnatud klassika” pakett, mis sisaldub korteri müügihinnas. See pakett pakub elegantseid ja kvaliteetseid materjale ning disainielemente, mis loovad hubase ja stiilse kodu. Hinnatud klassika pakett on ideaalne valik neile, kes hindavad traditsioonilist stiili ja ajatut elegantsi.

Teine võimalus on  “Luksusliku elegantsi” pakett, mis on saadaval lisatasu eest. See pakett viib kodu luksuslikule uuele tasemele, pakkudes eksklusiivseid materjale ja kõrgtasemel disainilahendusi. Luksuslik elegantsi pakett on loodud nendele klientidele, kes soovivad oma kodu jaoks midagi erilist ja unikaalset ning kes hindavad luksust igas detailis.

Olenemata valikust, oleme kindlad, et Teie uus kodu saab olema täiuslik paik, mis ootab Teid avasüli.

Siseviimistluspakett Hinnatud klassika

Hinnatud klassika muudab Teie kodu hubaseks ja koduseks pakkudes Teile ja Teie perele meeldivat keskkonda, kus aega veeta ja mälestusi luua. See pakett ühendab kvaliteetseid materjale, ajatut disaini ja sooja atmosfääri, et luua Teile kodu, mis on alati meeldiv ja stiilne aastateks.

Üks oluline element hinnatud klassikalises sisekujunduses on kolmelipiline naturaalne tammeparket, mis pakub ruumile loomulikku ilu ja vastupidavust. Korteri siseuksed on 2.3 m kõrged.

Pehmed ja naturaalsed toonid loovad keskkonna  ruumi, mis on mõnus ja lõõgastav ning kus on meeldiv aega veeta

Tutvuge Hinnatud klassika siseviimistlus valikutega vajutades paketi nimetusele.

Sisaldub korteri müügihinnas.

Siseviimistluspakett Luksuslik elegants

Luksuslik elegants pakub Teile kodu, kus igal detailil on oma koht ning kus kvaliteet ja luksus kohtuvad harmooniliselt. Iga detail on hoolikalt valitud, et pakkuda kvaliteetset ja nauditavat elamiskogemust Teile.

Ühelipiline naturaalne tammeparket katab põrandaid, luues ruumidesse sooja ja kutsuva atmosfääri.

Pehmed ja naturaalsed toonid valitsevad igas ruumis, lisades kodus hubasust ja rahulikkust.

Kõrgkvaliteetsed materjalid tagavad  Teie  kodu kestva luksuse ja kauni väljanägemise. Tammespooniga uksed avanevad sujuvalt ning annavad ruumidele elegantse puudutuse. Igas detailis on tunda täiuslikkust ja luksust. Korteri siseuksed on 2.3 m kõrged.

Tutvuge Luksusliku elegantsi siseviimistlus valikutega vajutades paketi nimetusele.

Lisandub korteri müügihinnale.